Lola bëhet magjetore, ja çfarë pite ka përgatitur

0

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Lola është shumë e bukur dhe atraktive e kjo nuk do shumë kohë për ta kuptuar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Lola duket se është e zonja edhe në kuzhinë. Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku ka treguar se ka bërë pite për drekë. A po lu pëlqen?

-Sponzor-