Lola e Dautit femra më elegante që u kanë parë sytë

0

Lola është bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, e cila është bërë mjaft e dashur për publikun.

Lola dhe Dauti janë një prej çifteve më simpatike që marrin çdo herë vëmendje, shkruan “Kosovarja

Bashkëshortja e Dautit çdo herë ka treguar se është një femër e bukur dhe me plot stil, gjë të cilën e ka dëshmuar shpesh me postimet e saja.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, linjat e saja trupore nuk e thonë të njëjtën gjë. Ajo lirishëm mund të llogaritet edhe si një modele.

Edhe në imazhin e saj të radhës Lola nuk la pa e dëshmuar se është femra më elegantë që mund tu kenë parë sytë.

Shikojnei dhe vlerësojeni ju vetë!

-Sponzor-