Lola e publikon edhe në këtë gjendje Dautin, çfarë do të thotë ai

0

Lola e Dauti janë çifti i famshëm që aktualisht po zgjojnë shumë vëmendje në media.

Gruaja e Dautit nuk po shihet më si moderator dhe nuk po e ushtron profesionin e saj, përcjell ORAvip.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale që i informon ndjekësit e saj me çdo detaj nga jeta e saj private në çift.

Ajo ka dalë për kafe me Dautin dhe e ka fotografuar pa dijeninë e tij e më pas për ta publikuar në Instagramin e saj.

Lola duket shumë e dashuruar në burrin e saj.

-Sponzor-