Lumja e Thaçit e Violeta e Veselit iu lënë pa fjalë, kështu janë rregulluar në fejesën e Taulant Xhakës

0

Edhe Lumnije Thaçi e Violeta Veseli të pranishme në ndejën e Xhakajve Sonte po mbahet një ndjenjë për nderë të fejesës së futbollistit Taulant Xhaka.

Të pranishëm në këtë ndenjë janë kryesisht gra . Në mesin e tyre janë edhe gratë e politikanëve, ndër to ajo e presidentit Hashim Thaçi, Lumnija dhe e Kryeparlamentarit Kadri Veseli, Violeta, shkruan rtv21

Rrjetet sociale kanë vërshuar me fotografi nga kjo ndejë, e nga këto nuk kanë shpëtuar as Lumja e Violeta.

Gruaja e presidentit ka zgjedhur të vesh një fustan ngjyrë ari me shkëlqim i cili i kombinohet me flokët po ashtu ngjyrë ari. Për derisa Violeta ka veshur një fustan në ngjyrat bardh e zi.

-Sponzor-