Majk e thotë publikisht: Majlinda nuk më lë ta shoh djalin tim

0

Dikur ishin një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Tani, reperi Majk dhe bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka janë ndarë por janë prindër të një djali të quajtur, Roan, shkruan lajmi.net.

Sponzor

Reperi kosovar së fundmi publikoi dy imazhe në rrjete sociale i cili shfaqej bashkë me një djalë me nevoja të veçanta, e që jep një mesazh që secili nga ne duhet të kalojë sa më shumë kohë pranë fëmijëve.

Mirëpo, fjalët e Majkit kanë bërë që shumë nga ndjekësit e tij të reagojnë ku thonë se së pari duhet të kujdeset për djalin e vetëm që ka.

E pas kësaj, reperi e thotë publikisht që ish e dashura e tij nuk e lë ta takojë djalin si shkak i ndarjes së tyre.

Ndër tjerash, Majk paralajmëron të gjithë se është hera e fundit që flet për jetën e tij private.

-Sponzor-