Mc Kresha ia then gruas së tij, e bën ”horë” para dasmorëve: Edhe unë ty të…!

0

Reperi i njohur MC Kresha dhe e dashura e tij, Erzina i kanë dhënë fund beqarisë sonte.

Çifti kurorizuan dashurinë e tyre në një nga lokalet në Prishtinë, ku të pranishëm ishin shumë persona e edhe ftyra të njohura të showbizit.

Sponzor

Mc Kresha dhe Erzina i thanë PO njëri-tjetrit, ndërsa kurorëzimin e tyre e bëri i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Shikojeni momentin kur çifti i thonë PO njëri-tjetrit.

-Sponzor-