Më në fund Fero e sjellën këngën e shumë pritur ‘Bona fam’

0

Reperi kosovar i njohur si Fero ka lansuar këngën me të re.

‘Bona fam’, mban titullin kënga e cila është publikuar edhe me videoklip në kanalin ‘Youtube’.

Sponzor

Duket që reperi përmes tekstit tregon për jetën e tij para se të bëhet i famshëm dhe për sukseset e tij më pas në karrierë./Indeksonline/

-Sponzor-