Meda publikon foto me nusen, e pabesueshme ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e saj

0

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve.
Lulja ndanë me ndjekësit çdo moment nga jeta e saj, madje na njofton edhe me familjarët e të afërmit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet bashkë me Medën në pushime.E nga rrezitja e tepërt, fytyrat e tyre duken të skuqura.

-Sponzor-