Menduat se nuk ishte? E dashura e Ledrit ishte në dasmën e Elitës dhe Gjikos dhe ja si dukej ajo

0

Nëse mendonit se këngëtari i njohur shqiptar Ledri Vula ishte vetëm në dasmën e Elitës dhe Gjikos, gaboheni.

 Ai sigurisht që ishte i shoqëruar nga e dashura e tij, Sara.

Sponzor

Edhe pse nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre, kudo në evenimente të ndryshme ata shfaqen së bashku. Ledri nuk ka publikuar asnjë foto me të dashurën, por grimieria Sellma na e ka dhënë kënaqësinë për ta parë si dukej Sara në dasmën e Elitës dhe Gjikos.

Sellma ka publikuar një video të shkurtër me Sarën nga dasma dhe kjo e fundit dukej mjaft bukur.

Mesa duket vajza e cila ia ka rrëmbyer zemrën Ledrit preferon të qëndrojë larg vëmendjes së mediave, pasi edhe në video të ndryshme nga artistët që ishin prezent në dasmë, Sara nuk dukej gjëkundi.

Epo Sellma na e “zbuloi” që paska qenë aty!

 

-Sponzor-