Milaim Zeka befason: Ja si e quan Baton Haxhiun e Jeta Xharrën në emision

0

Këtë javë në emisionin Valamala Show të udhëhequr nga drejtori i Televizionit First Chanel, Valon Maloku, ishte i ftuar Milaim Zeka.

Ai ka folur për shumë gjëra dhe duke bërë edhe shaka aty.

Sponzor

Ka folur për politikën dhe tema tjera.

Se çka bëri shikojeni emisionin.

-Sponzor-