Milot Rashica: Ky ishte personi i cili ishte i pari që më përkrahi drejt karrierës sime

0

Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka qenë i ftuar këtë javë në emisionin e famshëm n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn.

Rashica në emision është pritur me këngën ”Oj Kosovë oj nëna ime”, kjo ishte vetëm befasia e parë që Rashicës iu bë në emision.

Sponzor

Gjatë emisionit Rashica ka rrëfyer për karrierën e tij prej futbollisti se si arriti që nga arat e Vushtrrisë të bëhet një nga lojtarët e preferuar dhe të kërkuar nga ekipet e famshme evropiane të futbollit, transmeton Gazeta NewBorn.

-Sponzor-