Moderatori shqiptar në një lidhje? Ja foto komprometuese!

0

Enio Civici është një nga figurat më të njohura të ‘Scan’ si moderator dhe njëherësh drejtor informacioni i këtij televizioni.

Ai është bërë pjesë e mediave për analizat e tij ekonomike dhe jo vetëm. Shpesh në mediat rozë është përfolur edhe për lidhje dashurie ose flirte.

Së fundmi një fotografi e publikuar në rrjete sociale ngre sërish dyshime për një lidhje të mundshme të tij. Enio shihet i ulur përkrah një vajzë, identeti i së cilës nuk bëhet i ditur.

Sponzor

Të dy duken shumë të lumtur në prani të njëri-tjetrit dhe nga fotografia mund të kuptohet se ditët e nxehta të verës po i kalojnë së bashku. Nuk dihet nëse kjo nënkupton diçka të re në jetën private të moderatorit, megjithatë shpresojmë që me kalimin e kohës Enio të zbulojë vetë se çfarë po ndodh në të vërtetë. /revistawho.com

 

-Sponzor-