Momenti kur Joshua e zë në qosh kundërshtarin Povetkin dhe e godet rëndë

0

Po zhvillohet meçi për titujt e botës në versionet WBO, WBA, IBF dhe IBO në kategorinë e rëndë të boksit profesionist, mes kampionit aktual botëror Anthony Joshua dhe Alexander Povetkin.

Meçi po zhvillohet në stadiumin Wembley në Londër dhe pritet të jenë të pranishëm rreth 90 mijë shikues në vendin e ngjarjes dhe dhjetëra miliona njerëz në mbarë botën.

Sponzor

Tani po luhet meçi i 10-të. Më poshtë ua sjellim momentin kur Joshua e godet kundërshtarin

Dy boksierët kryen dje matjet zyrtare.

Joshua vs Povetkin | boxing en vivo | boxing Live Joshua vs Povetkin | Live stream boxing Joshua vs Povetkin | | boxing full fight | boxing live stream Joshua vs Povetkin | live stream Anthony Joshua vs Alexander Povetkin

Direct Site Link Here >> https://bit.ly/2Myre1a_______________________________________________________#boxing #WBC #worldboxing #AnthonyJoshua #AlexanderPovetkin #AJPovetkin #AJ #heavyweightchampionoftheworld #JoshuaPovetkin #PovetkinJoshua#fight #WBCjuniorlightweighttitle #WBASuperMiddleweighttitle #SuperWelterweight #WBCjuniorwelterweighttitle #worldboxingchampions

Posted by RiNi Lande on Saturday, September 22, 2018

-Sponzor-