Moti me shi nuk e ndal Egzonën, bën këtë veprim të ‘ҫuditshëm’

0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me një nga efektet e Snapit.

Edhe pse kohë me shi, duket se kjo nuk po e ndal Egzonën.

-Sponzor-