Motoçiklisti që ndërroi jetë në Bjeshkën e Deçanit është këngëtari Jeton Kuçi

0

Motoçiklisti i cili ka ndërruar jetë në pasditen e së dielës në Bjeshëkn e Deçanit është një 37 vjeçar.

Klan Kosova mëson se ai është këngëtari i njohur deçanas Jeton Kuçi.

Sponzor

Këtë e kanë bërë të ditur edhe zyrtarë nga Komuna e Deçanit përmes një njoftimi në të cilin thuhet se për nder të veprimtarisë së këngëtarit tashmë të ndjerë do mbahet Mbledhje Komemorative.

Përveç këngëve rapsodike ai kishte pasion dhe shetitjet me motoçikletë ku si pasojë dhe gjeti vdekjen pas një aksidenti gjatë një rrugëtimi në bjeshkë.

-Sponzor-