Motra e Albatritit një super-femër, provokon me imazhin e fundit

0

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur falë prindërve dhe vëllait të saj, përcjell ORAinfo.

Vajza e Nysret dhe Merita Muqiqit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo na ka treguar se është në lidhje dashurie.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur ngusht dhe ka ekspozuar linjat e saj.

Motra e Albatritit po ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje.

-Sponzor-