Nasim Haradinaj: Hoti, tregoj burrëri, kam fillu me admiru

0

Nasim Haradinaj, ka folur fjalë miradie për kryeministrin Avdullah Hotin.

Haradinaj, ka thênë se Hoti ka treguar burrëri kur ka anuluar vizitën në Amerikë në qershor dhe se ka filluar ta admiroj.

Sponzor

Nasim Haradinaj flet per Isa Mustafen,Kryeministrin Hoti dhe Albin Kurtin.

Posted by N'Kosove Show on Tuesday, September 22, 2020

-Sponzor-