Ndërron jetë i rrahuri rëndë para dy javësh në Suharekë

0

Një person me inicialet D.M. ka ndërruar jetë dje, pas plagëve të marra pas një rrahjeje.

Ai dy javë më parë ishte sulmuar nga disa persona me të kaluar kriminale, ku dhe kishte pësuar lëndime të rënda.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar përmes telefonit zëdhënësi i Policisë së Rajonit të Prizrenit, Hazir Berisha.

-Sponzor-