Ndodh e papritura: Meda ‘ndahet’ me gruan

0

Meda është ndër këngëtaret më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë, shkruan ORAvip, transmeton Gazeta NewBorn.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sponzor

E pak minuta më parë, Meda publikoi një fotografi në të cilën shihet me valixhe në dorë.

Siç duket do të ndahet për pak kohë me Lulën./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-