Ndodhi në familjen e Medës, shikojeni se çfarë bëri gruaja e tij pikërisht në Ditën e Gruas

0

Luljeta Përgjegjaj është një prej emrave jo pak të përfolur në publik.

Martesa me këngëtarin e njohur, Medën, e bëri shumë të njohur dhe që nga atëherë është shumë e komentuar, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar Lulja është tejet aktive në rrjeye sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me nënën, vjehrrën dhe gratë e tjera të familjes së saj, e që duket se i do të gjitha njësoj./ORAinfo/

-Sponzor-