Në këtë vend të Kosovës po bie borë

0

Në Malet e Gjeravicës dhe Bjeshkët e Sharrit kan filluar të bien grima dëbore.

Në Kosovë sot ka mbajtur një mot i ligë me dallgë dhe erëra të forta të cilat kan shkaktuar edhe dëme materiale.

Sponzor

Meteorologët kan parashikuar dimër të ashpër këtë vit.

Bora pare ne Kosove

Posted by Malisheva Online on Monday, September 24, 2018

-Sponzor-