Nëna e Ledrit bën postimin e papritur për Dafinën por pendohet dhe e fshin

0

Dy këngëtarët më të njohur e më të komentuar në showbizzin shqiptar Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula shumë vite më parë i dhanë fund lidhjes së tyre, lidhje për të cilën u përfolën mjaft në media.

Megjithëse morën vendimin e ndarjes Dafina dhe Ledri u rikthyen për publikun duke bashkëpunuar në muzikë dhe duke arritur mjaft sukses.

Sponzor

E së fundmi këngë më e re e Dafinës ‘A e mban men’ thuhej se ishte një dedikim që këngëtarja i ka bërë Ledrit.

Mirëpo Ledri reagoi duke shpërndarë këngën e Dafinës dhe duke shprehur hapur mbështetjen për këngëtaren.

Po ashtu dhe së fundmi e ëma e reperit Xheraldina Vula ka bërë një postim për ish të dashurën e djalit të saj por është penduar dhee ka fshirë më vonë.

Në postimin e ruajtur nga ‘intv’ Xheraldina ka shpërndarë këngën e re të Dafinës ku ka shkruar se kënga e re nga zëri i bukur i Dafinës tashmë është publikuar.

Image

-Sponzor-