Neymar te Real Madridi? PSG merr vendim befasues

0

PSG është në rrezik të dënohet nga FIFA për mos respektimin e rregullit financiar.

Transferimi i Neymarit dhe Mbappes në verën e kaluar, ka bërë që klubi francez të hetohet nga shtëpia më e madhe e futbollit.

Sponzor

PSG duhet të shet patjetër disa lojtarë në verë, në mënyrë që të krijoj një bilanc pozitiv financiar, por që refuzon ta shet Neymarin

Parisienët janë të bindur se braziliani do të qëndroj në skuadër edhe pse po kërkohet nga Real Madridi.

-Sponzor-