Një zonjë që ju lë pa fjalë, Big Mama shfaqet si asnjëherë më parë

0

Ajo është shumë e përfolur sidomos këtë kohën e fundit kur bëri një ndryshim në pamje duke humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo

Big Mamën tani e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj private dhe profesionale .

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si një zonjë e rëndë, e kështu rrallëherë e kemi parë Big Mamën./ORAinfo/

-Sponzor-