Njihuni me nënën e aktorit turk ‘Ozanit’, ajo është e mbuluar (FOTO)

0

Seriali turk “Fate të Kryqëzuara” ishte ai që mbërtheu gjithë audiencën para ekranit.

Aktori i njohur turk Burak Tozkoparan u bë i njohur falë rolit të tij tek seriali “Fatet e Kryeqëzuara” .

Sponzor

“Ozan” ishte vëllai i ‘Xhansusë’ dhe ‘Hazallit’ në serial.

Edhe pse shumë aktiv në rrjetet sociale, por fotografitë me familjarët nuk janë dhe aq të shpeshta.

GazetaBlic ju sjellë një fotografi ku aktori shihet shumë i lumtur në krahët e nënës se tij.

Ajo që bie në sy është se nëna e tij është e mbuluar.

-Sponzor-