Noizy ka dy fjalë për këngën e re të Alban Skënderajt

0

Alban Skënderaj publikoi sot projektin më të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Lea”, të cilën edhe para publikimit Albani kishte thënë se e ka këngën e preferuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtari pranoi komente pozitive që nga momenti i publikimit të këngës, si nga fansat ashtu edhe nga kolegët.

Reperi Noizy ka shpërndarë këngën në profilin e tij, madje shtoi edhe disa fjalë të mëdha për Albanin.

“Punë e mirë vëlla, artist i mrekullueshëm si gjithmonë”, ka shkruar Noizy.

Kujtojmë që Noizy dhe Alban Skënderaj më parë kishin bashkëpunuar për duetin “Drejt suksesit”.

-Sponzor-