Nora del në natyrë, befason me fustanin e veshur!

0

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Nora është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Se fundmi Nora ka publikuar një foto nga natyra.

E veshur me fustan të zi e provokues, Nora po duket një super femër.

-Sponzor-