Nora Istrefi tregon këmbët seksi (Foto)

0

Është në Zvicër.

E nga atje, Nora Istrefi ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka zbuluar këmbët seksi, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan të shkurtër dhe e ulur në shtrat Nora dukej tejet tërheqëse.

Fotoja u mbush më pas komente nga më të ndryshme.

-Sponzor-