Nuk do ta besoni vajza e kujt është kjo bukuroshe (FOTO)

0

Biona Muqiqi është vajza e këngëtarëve të njohur Nysret dhe Merita Muqiqi.

Ajo u bë e njohur për publikun e gjerë si vajza e një familje artistësh, të cilët janë mjaft të dashur për publikun shqiptar.

Sponzor

Biona është tejet aktive në rrjetet sociale e cila nuk heziton të shpërndajë imazhe me ndjekësit që ka.

E në këto të fundit të publikuara ajo duket e mahnitshme me stilin e ri të flokëve dhe me një pamje kaq elegante.

Për më shumë…

 

-Sponzor-