Nusja e Dautit në darkë me shoqet, vëmendja tek palltoja e saj me pupla

0

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Lola është shumë e bukur dhe atraktive e kjo nuk do shumë kohë për ta kuptuar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto, ku vëmendjen e merr palltoja e saj e bukur./ORAinfo/

-Sponzor-