Nusja e Ermali del në rrugë me një veshje tejet interesante

0

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

 

 

 

-Sponzor-