Nusja e Shpëtim Deskut zbulon pak më shumë se ç’duhet në foton e fundit

0

Arta Desku është gruaja e moderatorit të njohur, Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një pal komplete dhe po duket tejet bukur.

Ajo që bie në sy është se ka zbuluar paksa gjoksin.

-Sponzor-