Nusja e Shpetimit i çmendi të gjithë, shikoni me çfarë fustani shkon në dasmë

0

Shpetim Desku u bë moderatori më i njohur i ekranit dhe normalisht që në rrjetet sociale ka një interesim të madh për të e veçanërisht për jetën e tij private.

Më shumë se vetë ai është Arta ajo që po merr vëmendje, përcjell ORAinfo.

Arta sot po bëhet gati për ndonjë aheng familjar, ndërsa me pamjen e saj duket mahnitëse.

Gjithmonë me fustane elegante e me një stil të veçantë, nusja e Shpetimit bëhet temë për shtypin.

Më e bukur se kurrë, ja sip o duket sot ajo

-Sponzor-