Nusja e Shpëtimit shfaqet nga pushimet, ngrit temperaturat me fotot e fundit

0

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shfaqet nga pushimet dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

-Sponzor-