Nxori gjoksin në Instagram, Tayna kritikohet rëndë nga ndjekësi

0
Reperja nga Prizreni, Tayna është njëra nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Përpos hiteve të njëpasnjëshme që sjell ajo shquhet edhe për format trupore bombastike të cilat i shfaqë edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi net, transmeton Gazeta NewBorn.

Në një nga imazhet e fundit kur nxjerr gjoksin para shumë ndjekësve, Tayna i lë një përshkrim interesant fotos.

Sponzor

“Se kurgjo qe vesh s’o ma e ransishme se buzeqeshja 😛”, ka shkruar ajo.

Ndërkaq, ndjekësi e kritikon rëndë atë teksa i thotë. “Ani pse se ke qit veq buzqeshjen po c****, “shiko caption, lexoje analizoje dhe pastaj komento prap”, ia kthen artistja.

Vlen të ceket se artistja e njohur vazhdon të jetë mjaft aktive në mbrëmje dhe koncerte muzikore./Gazeta NewBorn/

 

 

-Sponzor-