Pajtesa publikon një foto shumë të çuditshme

0

Fiona Gllavica është emri i aktores së bukur të serialit ‘Çka ka shpija’.

‘Pajtesa’ ka fituar simpatinë e publikut kosovar me këtë rol dhe padyshim që ky do të jetë më i suksesshmi që i dha popullaritet aktores së re, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Fiona është shumë aktive në Instagram ku herë pas here i njofton fansat e saj me përditshmërinë e saj.

Sot ajo në Instagramin e saj ka publikuar një foto e cila po duket paksa e frikshme.

-Sponzor-