Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

0

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

E tani Sara ka publikuar një foto ku tregon se është bërë gati për të dalë.

E veshur serioze dhe e kombinuar me çantë të bukur, Sara po duket në super formë. /ORAinfo/

-Sponzor-