Pamela Anderson hap rrugën! ”Baywatch-i” më seksi që kemi parë është Luana Vjollca?!

0
Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen dhe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por edhe mediat online kanë shkruar shumë për të. Madje fama e saj ka shkuar deri në Azi ku një media atje ka rrëfyer për suksesin e Luanës, por edhe disa fakte interesante për të.

Ndërkohë që po pret fillimin e sezonit të ri televiz, Luana po shijon disa ditë relaksi në plazh dhe na ka mbajtur të përditësuar me foto seksi.

Sponzor

E tillë është foto e fundit me bikini body të kuqe dhe përshkrimi që ka përdorur është shumë interesant dhe i goditur, pikërisht “Baywatch”. Deri tani “baywatch-i femër më seksi që kishim parë ishte Pamela Anderson, por s’kemi çfarë t’i bëjme sepse tashmë kemi Luanën si të preferuar.in

-Sponzor-