Pamje nga vendi ku ra helikopteri në të cilin ishte Kobe Bryant

0

Ylli i basketbollit, Kobe Bryant, ka vdekur në një aksident me helikopter në Los Angeles.

Kështu raporton TMZ, që shkruan se së bashku me të ishin edhe katër persona të tjerë në bord.

Sponzor

Adrian Wojnarowski, Luka Doncic e shumë të tjerë kanë reaguar për këtë lajm shokues.

Adrian Wojnarowski, me nofkën Woj, është një kolumnist sportiv, reporter dhe autor. Ai aktualisht është i punësuar në ESPN, dhe në ‘Twitter’ ka shkruar: “Kobe Bryant është në meisn e të vdekurve në aksidentin me helikopter në Los Angeles, një burim e konfirmon për ESPN”.

Adrian Wojnarowski

@wojespn
Kobe Bryant is among those dead in a helicopter crash outside Los Angeles, a source confirms to ESPN.

228K
8:51 PM – Jan 26, 2020
Twitter Ads info and privacy
115K people are talking about this
“Kjo s’mund të jetë e vërtetë”, ka shkruar basketbollisti i NBA, Luka Doncic.

Luka Doncic

@luka7doncic
this can’t be trueee!!🙏🙏🙏

34.3K
8:43 PM – Jan 26, 2020
Twitter Ads info and privacy
7,970 people are talking about this
Marc Cuban, pronar i Dallas Mavericks, është bashkuar me grupin ngushëllues me një mesazh të bukur: “Asnjëherë nuk duhet të harrojmë se sa e bukur është jeta. mund të harrojmë se sa është jeta e çmuar. Asnjëherë mos lejoni që ata që janë të rëndësishëm për ty të harrojnë se sa shumë i do”. /Gazeta Express/

Mark Cuban

@mcuban
We can never forget how precious life is. How those who are special to you and never let them forget how deeply you love them

75.2K
8:56 PM – Jan 26, 2020
Twitter Ads info and privacy

-Sponzor-