Parashikimi i motit 22.02.2018

0

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ftohtë, vende-vende me të reshura. Temperaturat e mëngjesit do të sillen ndërmjet minus një dhe katër gradë Celsius, kurse ajo më e larta e ditës deri në tetë gradë.

Të premtën dhe të shtunen pritet që mos të ketë të reshura kurse nga e diela e deri në fund të këtij muaji meteorologët parashikojnë se mbi vendin tonë do të mbajë mot i acartë e me reshje të borës.,/Gazeta Newborn/

-Sponzor-