Pas ndeshjes, Neymar merr lajmin me të keq

0

Kylian Mbappé është objektivi kryesor i Real Madridit dhe Florentino Perez këtë verë. Në shtëpinë e bardhë ata kanë filluar të preferojnë francezin para Neymarit për disa arsyepërcjell ORAinfo.

Ndër të tjera, mosha e tij më e re, më të madh potencial për të ardhmen janë duke e favorizuar Mbappen në çdo aspekt karshi brazilianit.

Neymar  zhgënjeu edhe në këtë  Kupë të  Botës andaj ai duket se nuk do të jetë më në planet e Los Blancos.

-Sponzor-