Pas ngjarjes që ndodhi, ‘izolohet’ Elvana Gjata, nuk do ta besoni ҫfarë ka bërë

0

Thuhet se ishte i dashuri i Elvana Gjatës ishte ai i cili sulmoi një person në Tiranë, shkruan GazetaBlic.Personi në fjalë kishte ndërruar jetë pas kësaj përleshje.Elvana nuk ka bër asnjë reagim lidhur me rastin.

Sic duket ka vendosur ta tejkaloje pa ndonjë deklaratë të dhenë për media. Që nga ajo ditë këngëtarja nuk postuar asnjë imazh në rrjete sociale, edhe pse në llogarinë ‘Instagram’ ajo ka qen mjaft aktive.Duket sikur ngjarja e ka bërë që ajo të ‘izolohet’.

Sponzor

Shikoni fotografinë më poshtë këngëtarja ka rralluar postimet./GazetaBlic/

I dashuri i këngetares Elvana Gjata vret një person dhe plagos një tjeter në Tiranë , pasi që viktima e kishte ngacmuar Elvana Gjaten nis konflikti mes palve dhe eskalon situata deri te vrasja !

Posted by Power Shqip on Saturday, October 6, 2018

-Sponzor-