Pas Norës dhe Robertit edhe një qiftë nga estrada i jep fund lidhjes

0

Pas ndarjes së Nora Istrefit dhe Robert Berishës, duket se edhe një çift nga estrada i ka dhënë fund lidhjes së tyre.

Ditëve të fundit ka pasur raportime se reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi janë ndarë, shkruan lajmi.

Dyshimet u shtuan akoma ditën e djeshme kur Loredana po festonte pa të ditëlindjen e ai nuk e kishte uruar fare publikisht.

Pas gjithë këtyre Mozzik u bë i ‘gjallë’ me një postim në Instagram me të cilin i ka shtuar edhe më shumë dyshimet.Ai sot në mëngjes ka vizituar malet e Sharrit, e derisa Loredana aktualisht ndodhet larg tij, dyshja të paktën fizikisht janë ndarë.

Se çfarë do të ndodhë ditëve në vazhdim mbetet të shihet.“Sot para lindjes së diellit në mëngjes vizitova Malet e Sharrit. Nëna natyrë të dua 💚 Iu uroj ditë të mbarë ! #Luboten“, shkruan në postimin e fundit Mozzik.

-Sponzor-