Pas suksesit të ‘Live it up’ Era Istrefi paralajmëron këngën e re

0

Këngëtarja Era Istrefi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pas suksesit të madh dhe bujës që bëri me këngë e botërorit Rusia 2018, ajo sapo e ka paralajmëruar projektin e sadhës muzikor, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje të shkurtër në Instagram pranë të cilës i ka pyetur fansat nëse janë gati për këngën e re.

Sipas të gjitha gjasave ky projekt do të titullohet ‘Prison’ dhe vjen në gjuhën angleze.

 

-Sponzor-