Pasi bëri gabimin fatal, portierit i kërcënohet me jetë familja

0

Caballero është kërcënuar me vdekje pas ndeshjes ndaj Kroacisë.
Portieri veteran i Argjentinës, zbuloi lajmin tronditës.

“Kam marrë shumë fyerje dhe kërcënime me vdekje pas takimit me kombëtaren kroate. Madje, më është kërcënuar edhe tërë familja”, deklaroi Caballero, transmeton Gazeta NewBorn.

Sponzor

“Por, nga ana tjetër ai tregoi se ka marrë mbështetje prej disa miqve që i kanë dal në ndihmë pas situatës së krijuar”.

“Unë kam qëndruar me shumë njerëz që më mbështesin dhe kanë vuajtur situatën time. Falënderoj të gjithë ata që ishin atje. Fanella e Argjentinës ka shumë vlera për mua dhe këtë ma ka mësuar familja”, shtoi ai./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-