Për herë të parë Kaltrina publikon foto me djalin, kaq shumë është rritur ai ju ‘shkrinë’

0

Kaltrina Selimi është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja tash e një kohë po jeton në Londër bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin Tristanin, shkruan lajmi.net.

Sponzor

Në disa imazhe që publikoi së fundi në rrjete sociale, këngëtarja shfaqet bashkë me djalin në Londër.

“E dua shumë”, ka shkruar këngëtarja mbi foton, të tilla nuk i shohim shpesh në rrjete sociale nga Kaltrina, pasi jetën private e mban larg vëmendjes së publikut.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Kaltrina Selimi është “Dashnia jem” në duet me Alban Mehmetin.

-Sponzor-