Përveç muzikës, ja çka tjetër i lidhë Medën dhe Butrintin

0
Karriera e bujshme muzikore që Meda ka arritur ta ketë daton vite më parë.

Por i famshëm ani pse në moshë të re, me muzikë arriti të bëhet edhe këngëtari Butrint Imeri, shkruan lajmi.net

Ndonëse në zhanre të ndryshme, Butrinti për stilin e flokëve si duket po inspirohet nga Meda dhe përveç muzikës të përbashkët e kanë edhe stilin.

Sponzor

Kështu të paktën duket në një imazh të publikuar së fundmi ku dy këngëtarët kanë ngjashmëri të madhe të stilit.

 

Madje po duken si ‘babë e bir’.

-Sponzor-