Plaku tregon një ngjarje interesante, videoja merr mijëra shpërndarje

0

Një intervistë e një plaku kosovar e realizuar në TV ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Ai flet për një ngjarje interesante që i ka ndodhur.

Sponzor

Videoja është pëlqyer aq shumë sa që është shpërndarë mbi 1500 herë.

Ndiqeni videon dhe kuptojeni për çfarë bëhet fjalë.

Kur te rroki zori , ku e shtine kryet ti!?#Degjone plakun se si ju pergjigj dikujt se ja kishte sharë Shqipninë!#Shperndajeni

Posted by Pishtari on Saturday, August 4, 2018

-Sponzor-