Policia arreston tetë persona

0

Tetë persona janë arrestuar të dielën nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshme.

Policia ka njoftuar sot se arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme ndërsa për të njëjtat është njoftuar prokurori i shtetit.

Sponzor

Me urdhrin e këtij të fundit, katër prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa katër të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.,/Gazeta Newborn/

-Sponzor-