Prezantuesja e njohur shqiptare ‘çmend’ tifozët në stadium! Befason me pamjen

0
Gazetarja e sportit, Ilda Bejleri personifikohet si njëra ndër moderatoret më seksi shqiptare.

Këtë e dëshmon pothuajse çdo ditë me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Për të gjithë fansat e saj ajo nuk ngurron të shfaqet provokuese siç është rasti në këtë fotografinë e fundit.

Bejleri në plan të parë ka vënë format trupore bombastike të cilat nuk i lënë vend as imagjinatës, e që i gjithë publiku në stadium e kanë vëmendjen tek ajo.

Ilda ka përcjellur ndeshjen, “Shqipëri-Jordani” e cila po ashtu ka sjell emocionet e lojës tek publiku dhe çdo moment tjetër interesant.

Këngëtarja Bejleri nuk flitet shpesh për lidhjet e dashurisë por që thuhet se ishte në lidhje me futbollistin, Xherdan Shaqiri. /Lajmi.net/

-Sponzor-